Соціальний проект

1

Учні ліцею № 303 проходять навчання в університеті юних правознавців на базі Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка у рамках проекту ГО Українсько-німецький правознавчий діалог. Це новий соціальний проект юридичного факультету, орієнтований на школярів 6-9 класів, які бажають отримати нові знання у сфері права та юридичної професії. Усі лекції проходять в інтерактивній формі, що робить їх зрозумілими та надзвичайно цікавими для дітей. Юні студенти університету мають студентські квитки і після завершення навчання отримають Диплом юного правознавця.

20 листопада 2015року у ліцеї №303 відбудеться виїзна зустріч, конференція і презентація проекту «Галузі права» ліцеїстів із студентами юридичного факультету КНУ імені Т.Г.Шевченка.