Запитання до адміністрації

На цій сторінці можна залишити запитання, ідеї або побажання адміністрації ліцею.

Запитання з'явиться після надання відповіді.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 1. Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи є в школі охорона? Які функціональні обов’язки охоронця? Чи укладено договір з якоюсь охороною фірмою? Чи повинні батьки оплачувати охорону окремо? Дякую.

 2. Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, я воспитываю одна ребёнка, проживаю по адресу Ревуцкого 8. Почему я не могу записать ребёнка в школу 303, к нам к ней идти 5 мин, и племяшка мне с этим помочь может, так как учится в 303 школе, и я сдесь училась. А мне ребёнка нужно водить в 290 лицей, через 4 дороги, переводить. С таким трудным режимом могу и работу потерять. Так как быть? Разве не Президент говорил, о праве выбора, что мы сами выбираем, что нам и нашим детям лучше?..

  1. Так визначено розпорядженням ДРДА, кількість класів у ліцеї значно більша потужності

  1. Запрошую на зустріч -знайомство з учителями перших класів 25.08 о 18.00

 3. Доброго дня. Підкажіть,будь ласка, де можна побачити інформацію по вчителям, які будуть набирати перші класи в 2020 році

  1. 25.08. 2021 о 18.00 – зустріч з учителями майбутніх перщокласників

 4. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка: які документи і до якого числа необхідно подати для навчання моєї дитини у вашому ліцеї у 5 класі в наступному (2020/2021) навчальному році? За пропискою відносимося до вашої школи, але зараз навчаємося в іншій. Хочемо перейти.

  Заздалегідь дякую за відповідь.

  1. Так, є. Особистий телефон не надаю. Режим роботи на 2021/2022 н.р. узгоджується

 5. Доброго дня !скажіть будь ласка ми із Запоріжжя хочемо переїхати до того району міста Києва щоб вступити до вашого ліцею у 5 клас , які документи і що потрібно,? Дякую вам за відповідь!

 6. Здравствуйте, подскажите какие документы нужно для перехода в лицей, возможен ли переход с простой школы после 8 класса в 9 класс лицея?

  1. Перехід можливий, для переходу потрібно пройти співбесіду, що відбудеться 18, 19 серпня 2015 року.

 7. Добрый день. Когда сосотоится собрание для первоклассников? Мы попали в 1-Е класс. До настоящего времени не знаем, кто учитель, что приобретать в школу, класс и т.д. Хотелось бы иметь какую-то информацию. Спасибо

  1. Батьківські збори відбудуться після 18 серпня. Інформацію читайте на Головній сторінці сайту.

 8. Добрий вечір.
  Скажіть, будь ласка, чи є у вашому ліцеї вільні місця на посаду вчителя англійської та німецької мови?
  (Є диплом Філолога: Вчитель англ, нім. та зарубіжної літ-ри)

 9. Добрый день . Мы переселенцы переехали с города Луганска. 5 клас учились в Полтаве сейчас переходим в 6 класс проживаем по адресу Драгоманова 5 . Все документы есть. Когда можно подойти в школу что бы оформить ребенка.

 10. Здравствуйте! Какие документы нужны переселенцам из зонты АТО, чтобы поступить в ваш лицей в первый класс? Есть ли дошкольная подготовка, как записаться на подготовительные занятия? Спасибо.

  1. Для зачисления ребенка в лицей необходимы: личное дело, медицинская карточка, копия свидетельства о рождении – для учеников 2 – 10 классов, для будущих первоклассников – медицинская карточка, копия свидетельства о рождении. С 15 сентября начинаются занятия с детьми раннего возраста.

 11. школа та нормальная, но вот с английским ка-то не сложилось вообще. Просто его там нет! А именно говорю про детей которые переходят в 4-й класс у которых преподовала3 года Виктория Юрьевна. Результата нет!

  А тут еще вводят английский в обязательное тестирование для выпускников (http://www.5.ua/suspilstvo/Z-nastupnoho-roku-ispyt-z-anhliiskoi-bude-oboviazkovym-dlia-vsikh-vypusknykiv-shkil-86716.html)

  И как БЫТЬ?!
  НАСТОЯТЕЛЬНО ПРОШУ РУКОВОДСТВО ШКОЛЫ ОБРАТИТЬ ВНИМАНИЕ НА ЭТОТ СЕРЬЕЗНЫЙ МОМЕНТ В НАШЕМ ЛИЦЕЕ.

  1. Перехід можливий. Співбесіда з : математики, історії, біології

 12. Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, нам 1 сентября 2016 года нужно поступать в 1 класс, мы по прописке относимся к вашей школе( Ахматовой 6) , попадем ли мы к вам и когда записываться?

  1. Ліцей не має території обслуговування, тому місце проживання для вступу до ліцею не має вирішального значення. Для вступу до ліцею з 1 вересня 2016 року потрібно вчасно зібрати документи, з 1 квітня надати їх до комісї ліцею.

  2. Територію обслуговування для ліцеїв та гімназій скасовано. Це означає, що ви можете вступати до будь – якого навчального закладу, у тому числі і до ліцею.

  1. Влітку шкільні гуртки не працюють.Радимо звернутись до орендного підприємства “Шанс” 0963585902

  1. Перехід до 11 класу ліцею можливий лише за умови навчання за профілем у 10 класі попередньої школи: суспільний або природничий.

  1. Придбати бланк учнівського квитка у магазинах, кіосках тощо, подати його разом з фотокарткою 3х4 до ліцею.

  1. Ліцей 303 не має території обслуговування. Набір до ліцею дітей призупинено через велику кількість бажаючих, що вже пройшли співбесіду.

 13. Здравствуйте! Подскажите, в вашем лицее есть дошкольная подготовка для детей пяти лет? Если есть, когда можно записаться? Спасибо.

  1. Для 5-річних дітей кожного вересня розпочинаються заняття, що організовує освітньо-мистецький центр «Шанс», розташований у приміщенні ліцею.

 14. Здравствуйте.
  1) Скажите, насколько квалифицированным специалистом является Русскина А.А. ? У нее еще нет опыта работы с детьми, нет практики?
  2) Существует ли принцип распределения детей по классам(предварительная договоренность, уровень знаний и т.д.)?
  3) Возможен ли переход ребенка из одного класса в другой по желанию родителей ?
  Заранее спасибо.

  1. 1. Русскіна Анастасія Олексіївна має 3 роки педагогічного стажу, зараз працює класним керівником 4 класу ліцею, має дві вищі педагогічні освіти: учитель початкових класів та англійської мови та викладач вищого навчального закладу.

   2. Принцип розподілу учнів по класах:
   за віком ( бажано 6-річних та 7 – річних дітей мати у класі однакову кількість);
   хлопчиків та дівчаток також приблизно однаково;
   однакова кількість у кожному із шести перших класах дітей, що виявили при співбесіді високий, достатній та середній рівні;
   назва класу за буквою лише називає клас.

   3. Перехід з одного класу в інший у окремих випадках дійсно існує. У кожному окремому випадку – це індивідуальні вагомі причини.

 15. Скажите, пожалуйста, по какому принципу распределяют детей по классам? Действует ли принцип, что в “А” классе самые умные, а дальше по убыванию?

 16. Я очень хочу перевести свою дочь в ваш лицей,так как она обожает природовединье,она заканчивает 4 класс,какие документы и когда нужно подходить? Экзамены или тэсты сдавать нужно или собеседование? Спасибо.

  1. Для переходу до 5 класу ліцею необхідно завершити навчання у попередньому класі вашої школи, після 1 червня прийти з дитиною, принести табель за 4 клас та звернутись до директора впродовж перших 20 днів червня. Телефон секретаря: (044) 564 91 19.

  1. Група продовженого дня працює впродовж шести годин щоденно 12.20 – 18.20

  1. Списки з розподілом по класах (1 класи) уже існують. Пройшли також перші батьківські збори та знайомство з майбутніми класними керівниками 14 травня.

 17. Добрый день! У меня вопрос когда в столовой данного лицее появятся салфетки или одноразовые пакеты?Для чего?Ребенок приходит в столовую покупает пирожок или пирожное теми ручками дает деньги в те же ручки без салфетки ему дают пирожок,в лучшем случае, в худшем кладут на стол на котором даже нет монетницы куда деньги класть,в тоже место пирожок.Вы в магазине батон грязными руками покупаете???Когда я пришла и спросила в столовой мне ответили что у них ничего нет.(включайте в стоимость того же пирожка стоимость салфеток и т.д.)

  1. У кожному класі, завдяки співпраці класного керівника та батьківського комітету, є мило, паперові рушники, серветки, туалетний папір. Йдучи до їдальні, кожна вчителька біля входу надає час кожному учневі вимити руки з милом, яке приносить щоразу сама з класу. Крім того, дитина самостійно йдучи до їдальні може брати у визначеному та відомому всім дітям видному місці серветку чи паперовий рушник для власної потреби.
   Пиріжки кухар бере з блюда лише металевими щіпцями, цей факт ви можете перевірити особисто чи перепитати свою дитину, котра зможе Вам кожного разу повідомляти у який спосіб їй подали куплене.

   За роз’ясненнями Ви також можете звернутись до організації, яка надає дітям харчування за телефоном: 562 – 68 – 09

 18. Добрый день! Скажите пожалуйста могу ли я перевести ребёнка в ваш лицей в 5 класс и какие профильные классы в этом лицее ?

  1. Так, до 5 класу можна перевести дитину.
   Профільна школа – це 10, 11 класи.
   Ліцейні класи – з 8 класу: правові, природничі.