Святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

img11

11 лютого 2014 року у приміщенні актової зали Дарницької районної у місті Києві державної адміністрації з нагоди святкування 200-річчя  від дня народження Тараса Шевченка учителі, батьки, учні за участю шевченкознавців, артиста театру ім. Івана Франка , солістів Національної капели бандуристів ім. Г.Вірського провели відкритий урок «У вінок Кобзаревої слави», конкурс виразного читання творів поета « Шевченко знаний та незнаний», безперервне читання «Кобзаря» першого видання. Атмосфера доброзичливості, особливого розуміння Шевченкового слова була створена усіма учасниками заходу. Усіх зачарував спів як учнів, так  і професійних виконавців. За вагомий внесок у патріотичному вихованні  учнів та вивчення творчої спадщини Т.Шевченка педагогічний колектив ліцею нагороджено   Листом- подякою голови Дарницької районної у місті Києві державної адміністрації, яку вручив 1-ий заступник голови В.М.Дзюба.