Музей – ліцей

не з горя,
Шевченко – уявіть собі –
з любові
Правдивий , як із березня весна.
М. Стеблицький

18 березня 2014року у Національному музеї літератури України з нагоди
200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка у межах проекту « Музей – ліцей»  для вчителів та учнів м. Києва педагогами та учнями ліцею за участю Інституту  філології  Київського національного університету імені Тараса Шевченка та науково-методичного центру управління освіти  Дарницької у м. Києві державної адміністрації було проведено семінар « Духовна Україна Тараса Шевченка » .
На семінарі виступила кандидат філологічних наук доцент кафедри української літератури та шевченкознавства  Інституту філології Задорожна С.В. Учениця 11А класу Панкратова Т. презентувала дослідження на тему « Київ та Київщина у поетичній спадщині  Шевченка ». Учні  майстерно декламували вірші Великого Кобзаря, виконували пісні на слова поета, створили драматичну композицію про життя Великого сина України. Завершився семінар виконанням другого гімну України –  «Реве та стогне Дніпр широкий…».