Святкування 69-ої річниці Дня Перемоги

2

У ліцеї з нагоди святкування 69-ої річниці Дня Перемоги відбувся святковий концерт та зустріч із ветеранами Великої Вітчизняної війни й учасниками бойових дій. Атмосфера доброзичливості, душевності сприяла єднанню поколінь та розумінню важливості збереження миру. На святі виступили із зверненням  та мудрими настановами до молоді   ветерани Резнік О.І, Драгіцький М.Я., Кулик К.І , які наголосили на важливості патріотичного виховання учнів та збереження пам’яті про героїчне минуле українського народу. Вдячні учні подарували ветеранам пісні про буремні роки війни, створили чимало художніх композицій і  декламували поезії.

Подвиг ветеранів житиме у віках, він безсмертний! Дякуємо за чисте небо і Перемогу!