Екскурсія у Музей книги та друкарства

photo1708941080

Учні 5-в та 7-б класів разом з класними керівниками Парченко Наталією Володимирівною та Жук Аллою Дмитрівною відвідали Музей книги та друкарства й ознайомилися з історією музею, друкарським приладдям різних історичних періодів і книгами, що зібрані у музеї. 24 лютого вони також взяли участь у міському конкурсі-грі “Музейний квест” , організованому фахівцями Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання на території Національного заповідника Києво- Печерська лавра та в приміщенні музею книги і друкарства України. Діти на чолі із керівниками виконували різноманітні завдання у квестовій формі, пов’язані з експозиційними розділами та пам’ятками культури.