Вручення атестатів учням 11-х класів

_MG_5610-576

30 травня 2015 року у ліцеї № 303 відбулося справжнє свято. Учні 11-х класів одержали атестати про повну середню освіту. Відчуття радості і смутку панувало в залі. Ліцей проводжав у доросле життя своїх вихованців. У цей день звучали слова вдячності педагогам та всім працівникам навчального закладу від батьків і випускників за міцні знання , за розуміння, за мудрість, за настанови та дружні поради. Ліцей пишається своїми випускниками, радіє за перші успіхи у ЗНО, щиро вітає медалістів Вакуленко Анну та Хванг Бобе із здобуттям високих нагород, Кубрак Вероніку, Сайковського Валерія, Вакуленка Миколу, Завійську Вікторію, Савенка Олександра, Моїсеєнка Микиту з успішним завершенням навчання в українсько-польському проекті паралельного навчання за програмою загальноосвітнього ліцею «Совард» (м. Ченстохова, Польща) та за сприянням Корпорації «Українсько-польський центр академічних обмінів» ( м. Київ, Україна), які стали випускниками не лише української школи, але й польської школи.

Бажаємо усім випускникам світлої дороги, нових звершень у дорослому житті, досягнення найзаповітніших мрій!